Mitel IP Santral Satış Noktası 0312 205 11 11

29 Oca

Aastra (Mitel) MX-ONE TSE
Aastra MX-ONE ,mükemmel bir ses iletişim çözümü ile birlikte tümleşik iletişim (UC) ve gerçek mobil iletişim için gerekli uygulamaları da sağlamaktadır.MX-ONE hem yazılım hem de donanım olarak açık mimari sunmakta ve standart sunucular üzerinde, LINUX™ SUSE  işletim sistemi ile çalışmaktadır.
MX-ONE çoklu sunucu ve bir sunucuya bağlı çoklu media gateway (MGW) mimarisini desteklemektedir.Bir sunucuya 15 adet MGW bağlanabilir ve 124 adet sunucu tek bir sistem mimarisi oluşturulacak şekilde tasarlanabilir.Tek bir sunucu 15.000 adet kullanıcının iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilir ve 124 sunuculu mimamride tek bir sistem altında 500.000 adet kullanıcı kapasitesine erişebilir.
Ölçeklenebilir sunucu mimarisi ve dağıtılmış yapı desteği ile,müşterinin ihtiyaçlarına göre merkezi ya da ulusal/uluslararası merkezlere dağıtılmış mimariyi desteklemektedir.Hem sunucular hem de MGW üniteleri LAN/WAN üzerindeki herhangi bir noktaya konumlandırılabilir ve tek bir sistem mimarisine sahip olunabilmektedir.
MX-ONE ,SIP, H.323, ISDN, QSIG, E&M v.b. standart ve açık iletişim protokollerini hem dahili hem de harici hatlarda desteklemektedir. Dahilide SIP, H.323, IP DECT, DECT, VoWiFi, analog (CLIP destekli),sayısal ve GSM telefonlar kullanılabilmektedir. SIP, H.323, ISDN, Q.SIG E&M, analog(CLIP destekli)  harici hatları hem PSTN hem de kurumsal haberleşme ağı içerisinde tanımlanabilmektedir.
 mxonetse-1
Esneklik ve Ölçeklenebilirlik 
MX-ONE , kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanabilen esnek bir mimariye sahiptir.
– Merkezi ya da dağıtılmış
– Tek sistem ya da ağ altında çalışan çoklu sistem
– Yedekli sunucu,ağ,HLR ya da sunucu bonding Tek bir sunucu max. 15.000 SIP kullanıcı desteklemektedir.İstendiği takdirde SIP kullanıcı ile birlikte H.323 ,TDM ve GSM kullanıcıları ile birlikte değişik kombinasyonlar oluşturulabilmektedir.Tek bir sunucuya 15 adet MGW bağlanabilir. Sunucu ilaveleriyle sistem basit bir şekilde genişletilebilmektedir. Hem MGW hem de sunucular ,aynı merkezde ya da farklı coğrafik merkezlerde konumlandırılabilir. –
Açık Standartlar
Aastra MX-ONE desteklediği SIP,CSTA III,SOAP,Web ve XML açık standartlarıyla müşterinin mevcut IT sistemleri ve başka üreticilere ait sistem ve uygulamalarıyla birlikte entegre çalışabilmektedir.
Yedekleme Seçenekleri
%99,999 sistem çalışabilirliğini sağlamak için hem ağ hem de sunucu seviyesinde yedekleme alternatifleri bulunmaktadır.MX-ONE ,sunucu bonding,IP aboneler için otomatik kullanıcı datalarının diğer sunuculara da kopyalayan HLR yedekliliği, N+1 sunucu yedekleme gibi alternatiflerle üst düzeyde maximum güvenirlilikte çözümler sunmaktadır.
Tek Noktadan Yönetim
MX-ONE ve UC ,çözüm bileşenleri ,tek bir GUI arayüzüyle merkezi ya da uzaktan yönetilebilmektedir.Yönetim programıyla kullanıcı tanımlamaları ve yazılım yüklemeleri gibi işlevler yapılabilmektedir.Herhangi bir kesinti olmadan sisteme yazılım yüklenebilmektedir.Eski ve yeni versiyonlar arasında geçiş yapılabilmektedir.
Güvenli İletişim
MX-ONE çeşitli seviyelerdeki güvenlik çözümleriyle iletişimi daha güvenli hale getirmektedir.Gömülü virüs güvenlik bileşenleri,opsiyonel TLS ve SRTP kriptolama ve IEEE 802.1x tabanlı ağ erişim kontrolüyle Ip telefon kullanıcıları ve IP araçlarına güvenilir bir ortam sunar.
Mobilite
Kullanıcılar ister ofislerinde sabit,isterlerse hareketli ya da ofis dışında ,ağ içinde yada dışında,sabit ya da hareketli olduklarında,gelişmiş kurumsal iletişim özelliklerinden yararlanabilmektedir.
AMC (Aastra Mobie Client)

– See more at: http://www.aastraankara.com/#sthash.8yyYSnAo.dpuf

– Yedekli sunucu,ağ,HLR ya da sunucu bonding
Tek bir sunucu max. 15.000 SIP kullanıcı desteklemektedir.İstendiği takdirde SIP kullanıcı ile birlikte H.323 ,TDM ve GSM kullanıcıları ile birlikte değişik kombinasyonlar oluş
turulabilmektedir.Tek bir sunucuya 15 adet MGW bağlanabilir. Sunucu ilaveleriyle sistem basit bir şekilde genişletilebilmektedir. Hem MGW hem de sunucular ,aynı merkezde ya da farklı coğrafik merkezlerde konumlandırılabilir.

– See more at: http://www.aastraankara.com/#sthash.8yyYSnAo04

Mitel 5360 IP Telefon

Mitel 5360 IP Telefon geniş ve renkli dokunmatik ekranıyla heyecan verici bir IP telefondur. Dokunmatik renkli ekranı sayesinde HTML uygulamaları çalıştırırken kullandığınız cihazın sadece telefon olmadığını ve işinizi geliştirmenize büyük katkısı olduğunu fark edersiniz. Üzerinde bulunan entegre HTML araç kiti ile işinize uygun HTML uygulama geliştirebilirsiniz.

Mitel 5360 IP Telefon geniş ve renkli dokunmatik ekranıyla, ekranı üzerinde programlayabileceğiniz 48 adet kendinden etiketli butonuyla, 6 adet çağrıya duyarlı sezgisel butonuyla ve mükemmel ses kalitesiyle tam donanımlı üst seviye telefon olduğunu hissettirir. Ayrıca üzerinde bulunan Gigabit Ethernet arayüzüyle telefona bağlanacak bir cihaza 10/100!1000 Mb hızında bant genişliği sağlar. Üst sınıf özellikleri barındıran Mitel 5560 IP Telefon, kurumsal yöneticiler, müdürler ve çağrı merkezi yöneticileri için idealdir.

Özellikleri

–          7” arkadan aydınlatmalı yüksek çözünürlüklü (800×480) renkli dokunmatik ekran
–          Özellik ve uygulamalara dokunmatik arayüz ile erişim
–          Dahili Gigabit Ethernet arayüzleri (LAN ve PC için)
–          48 adet kendinden etiketli çok fonksiyonlu buton (her sayfada 16 adet butondan 3 sayfa halinde)
–          Uygulamalara ve özelliklere erişmek için 6 adet içeriğe duyarlı buton
–          7 kHz bant genişliğine sahip mükemmel ses kalitesi
–          Mitel Kablosuz Kulaklık Seti, Mitel Kablosuz Telefon Ahizesi, Mitel Hat Arayüz Modülü, Mitel 5310 IP Konferans Ünitesi, Mitel 5610 IP DECT El telsizi ve IP DECT Stand takılabilme
–          HTML Geliştirme araç kiti
–          IEEE 802.1p/q Ses Kalite Servisi desteği
–          G.711 ve G.729a sıkıştırma desteği
–          Düşük güç tüketimi
–          Dahili uygulamalar: Kişiler (Contacts) , Görsel Sesli Mesaj, Çağrı Geçmişi, Çağrı Yönlendirme, Konferans Birimi Yöneticisi, Kablosuz Modül Yöneticisi, Ayarlar

mitel-53603300

MITEL 3300 ICP

MITEL 3300 IP İletişim Platformu (IP Communications Platform) işletmelere yüksek ölçekli, zengin iletişim özellikleri içeren 10 kişiden 65000 kullanıcıya kadar destek verebilen IP telefon hizmetleri sunmaktadır.

MITEL 3300 IP İletişim Platformu şirketlere hali hazırda bulunan klasik santrallerini IP telefon mimarisine geçirmeyi sağlar. Bu mimari ile kurumlara ve firmalara Yerel Alan Ağlarında (LAN) ve Uzak Alan Ağında (WAN) zengin fonksiyonlu IP telefon teknolojisini ve gelişmiş uygulamalarını sunar.

MITEL Tercih Nedenleri?

·          Farklı bölgelerde bulunan birimler için benzersiz IP Networking yapısı
·          Web tabanlı kullanıcı ve yönetici arayüzü
·          Birleşik mesajlaşma, Karşılama anonsları, ACD, Wi-Fi ve IP DECT telefon desteği
·          SIP desteği
·          500’den fazla telefon özelliği
·          250 sistemi tek bir sistem olarak kullanabilme
·          65.000 port kullanıcı desteği ve donanım yedekliliği
·          Bulunduğu yerden bağımsız dahili numara değişmeden hareket esnekliği
·          Q.SIG ve DPNSS protokol desteği
·          802.3af PoE protokolü ile Ethernet portundan güç alma desteği

İşletmelere En Uygun Çözümler Sunar.

MITEL 3300 IP İletişim Platformu, size işletmenizin kapasitesine göre değişen farklı sistemler sunar. Bu sayede işletmenize üstün IP mimarisini kullanarak kaliteli bir iletişim platformunu en uygun maliyetlerle kurmanıza yardımcı olur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: