Alcatel-Lucent

Alcatel-Lucent Santral Servis Hizmetine  Hoşgeldiniz!

Alcatel Santral Servisiniz Her zaman Hizmetinizde

Alcatel Santral Servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, tecrübeli ekibimiz Alcatel-lucent santral montaj, arıza ,taşıma, tesisat düzenlemesi , baz istasyon montajı ve her türlü ihtiyacınıza yerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Alcatel-Lucent Santral Satış – Servis – Montaj

Alcatel-Lucent Santralinizle ilgili hertür ihtiyacınıza cevap vermektedir. Santral yazılım güncellemeleri, dahili , dış hat, dect ilaveleri, baz istasyon satış montaj ve yer değişikliği, santral kart ilaveleri, tesisat arızaları, yeni tesisat çekimi, dağıtım kutusu düzenlemeleri, uzaktan bakım ve yerinde servis olarak Alcatel-Lucent santral servisimiz hizmetinizde.

alcatel 4400 omnipcx enterprise

4400 santral

ALCATEL OmniPCX Enterprise PBX
Alcatel OmniPCX Enterprise; kategorisinde ilk gerçek PCX sistemidir:
· UNIX tabanlı müşteri/sunucu yapısı
· Dağıtılmış ve ölçekli donanım ve yazılım.
· Mobilite uygulamaları
· Transparent network bağlanma seçenekleri
· IP tabanlı tasarım
· Esnek bağlantı seçenekleri (IP, FR, ATM ve ISDN)
· Standart bilgisayar/telefon entegrasyonu
· Komple ses hizmetleri

Alcatel – Lucent Omni PCX Enterprise
OmniPCX Enterprise İletişim Sunucusu, geleneksel telefon özellikleri ve İnternet tabanlı telefon desteği ile birlikte orta ve büyük ölçekteki firmalar için zengin arama-işleme özellikleri oluşturmak için dünya çapında iş telefon özelliklerini sağlayan multimedya iletişim özelliğini birlikte içerir. Alcatel OmniPCX Enterprise kategorisinde ilk gerçek PCX sistemidir. Alcatel OmniPCX Enterprise ile kurumsal haberleşme sistemi için, düşük maliyette ve kullanımı kolay bir network kurmak mümkündür. Bu sistem çalışanlara kullanımı kolay ve güçlü iletişim araçları (çalışma alanı) sağlamaktadır. Tamamen entegre güçlü çağrı merkezi uygulamaları ile firmaların satışlarını arttıran, iletişim maliyetletlerini düşüren, yüksek ses kalitesini garanti eden, yönetimi son derece kolay ve kesintisiz bir iletişim altyapısı sunan bir sistemdir.
Alcatel – Lucent Omni PCX Enterprise Genel Özellikleri
4400 santral
Elektronik Çalışma Alanı:
Alcatel Reflex telefon setleri iletişimi basitleştiren ve güçlendiren zengin çeşitler sunar. Reflex Setler
iletişim için kullanıcıyı yönlendirir.Örneğin, yöneticiler yardımcılarına bağlanmadan kendilerini doğrudan
arayabilecek bir öncelikli liste oluşturabilirler.Bunun tersi de olabilir: seçilmiş harici telefon hatlarından
gelen çağrıların otomatik olarak yardımcılarına bağlanacağı listeler de yaratılabilir. Bir yönetici ile yardımcısı
birbirlerine doğrudan telefonun ekranı vasıtası ile hatta bir telefon görüşmesi sırasında dahi ufak metinleri
gönderebilirler.
4400 santral1
Gelişmiş PC-Telefon Uygulaması :
Bu uygulama aracılığı ile sistem üzerinde yer alan merkezi rehber uygulamalarına erişip isimle arama yapma, gelen çağrı numarasını rehbere kaydetme, kişisel rehber oluşturabilme, telefon fonksyon tuşlarını ayarlayabilme, PC üzerinden çağrı oluşturabilme gibi tüm telefon özelliklerini kullanabilirsiniz.
Tam dolaşım :
Çalışanlarınızın yüzde sekseni bir şekilde hareket halinde iken iletişime ihtiyaçları vardır. Çalışanlarınız Alcatel bina içi DECT sistemini kullanarak gelen çağrıları daima cevaplayabilirler.
Kablosuz ofis
Şirketlerin taşınması veya ofis içi taşınmaları sıklıkla karşılaşılan durumlardır. Alcatel’in kablosuz ofis uygulamaları kablolu telefonların taşınmaları için gerekli olan bakım ücreti ve masrafları gereksiz kılar.
Kolay E-ticaret
Alcatel OmniPCX Enterprise çağrı merkezi uygulamaları bu konuda en uygun yönetimi sağlar. WEB ziyaretçilerine ve şirketlere internet üzerinden sesli erişim, geri arama, yazılı, chat, e-mail ve garantili arama gibi muhtelif yollardan iletişim kurmalarını sağlayacak bir dizi olanaklar sunar.
Interaktif Sesli Yanıt Uygulamaları
Şirketinizin önceliklerine göre çağrıları ayrıştırmak, çalışanların basit soruları
cevaplayarak vakit kaybetmemesi için standart müşteri taleplerini otomatikleştir-
mek, temel bilgileri müşterilerinize sağlama maliyetini düşürmek veya
müşterilerinize bilgileri günde 24 saat sunmak için arayan kişilerin kimlikleri ve
onların gereksinimleri önceliklerin saptanmasında ve kişisel hizmetlerin
oluşturulmasında önemli anahtarlardır.
Tam esneklik
Alcatel OmniPCX Enterprise network yetenekleri takımınızın beraber
çalışmasını temelden geliştiren organizasyonel esneklik sağlar. Farklı
ofislerdeki – ve hatta farklı ülkelerdeki- gerçek kullanıcı takımları bu işlevler
ile sanki aynı ortamda çalışıyormuş gibi birbiri ile bağlanabilirler.
Süreklilik
Sistemde ana CPU yedeklenebilir, bu durumda ikinci CPU Hot Standby olarak çalışır.
İlk CPU’da bir hata olması durumunda ikinci CPU otomatik olarak çalışmaya başlar
ve bu anda devam etmekte olan görüşmeler ve sistemde devam eden işlemlerde
herhangi bir kesinti olmaz, bekletilen dış hatlar operatöre yönlendirilir, sistem
konfigürasyon bilgileri korunur ve son değişiklikler kaydedilir.
Sistem mimarisi
Sistemin anahtarlama yapısı Non-Blocking- tıkanmasız yapıya sahiptir.
Alcatel OmniPCX Enterprise Sistemi “Alcatel Kristal Teknoloji” adı verilen özelbir yapıya sahiptir. Bu yapıda her birkartın bir diğeri ile arasında bağlantı mevcut olup, haberleşme için ortak tek bir kanal yoktur.Böylelikle trafik tıkanması gibi bir sorun yaşanmaz.
Gelişmiş masaüstü telefonlar
Alcatel-Lucent sayısal setlerin arkasına baglanan DECT TCS modülleri ile sayısal setler DECT radyo baz istasyonu ile kablosuz olarak haberleşmektedir. Yani kablolu set olarak kullanılan sayısal setler tüm özellikleri ile birlikte arkasına bağlanacak olanbir data modülü ile DECT telefonlar gibi kablosuz olarak çalışmaktadır. Özellikle kablo çekmenin mümkün olmadığı alanlarda DECT telefon kullanımı için kurulmuş olan Radyo Baz istasyonları kullanarak kablosuz sayısal setler kullanmak mümkündür. Bu özellik yalnız Alcatel santraller ile sağlanabilmektedir.

KİMLER İÇİN UYGUNDUR?
Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise telefon santralinin konumlandırılabileceği işletmelerden bazıları ;
KOBİ sektöründeki orta ve büyük işletmeler
Orta ve büyük ölçekteki devlet daireleri
Bankalar , Hastaneler , Okullar
Çağrı merkezleri , Finans merkezleri
Çoklu lokasyon sahibi firmalar

Alcatel-Lucent Omnipcx Office Large

Alcatel-Lucent OmniPCX Office Rich Communication Edition (RCE)

OXO

Alcatel-Lucent OmniPCX Office Zengin İletişim Edition (RCE) küçük ve orta ölçekli işletmelerin kurumsal sınıf iş telefon keyfini çıkarmanıza olanak sağlar önceden yapılandırılmış sunucu. OmniPCX Office RCE dağıtmak ve yönetmek kolay ve son derece maliyetli olduğunu. Bir OmniPCX Office RCE yükleme gelişmiş müşteri hizmetleri, gelişmiş iş operasyonları, ve düşük operasyonel riskler için ilk adımdır. Bu, müşteri karşılama, Otomatik Çağrı Dağıtımı (ACD), yumuşak telefon ve üçüncü parti uygulamalar, XML, IP gibi güçlü iş hizmetleri sunmaktadır ve SIP telefon, masaüstü telefonları, hareketlilik, Unified Communications ve İşbirliği video işbirliği ve IP ağ yerinde ve off-site. Dört OmniPCX Office RCE platformları herhangi bir boyut iş iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak. Tüm platformlar IP göçü basitleştirmek için, analog ve TDM desteği ile Voice-over-IP çekirdek birleştirir. OmniPCX Office RCE geleceğe dönük çalışan verimliliğini artırmak için yeni nesil uygulamaları ve hizmetleri desteklemek için hazır, ve tasarlanmış, ve müşteri memnuniyeti, bugün ve iş büyüdükçe.

OXOusers

Banner_OmniPCXOffice2

Özellikler:
Entegre Sesli Posta kadar 200 saat
Akıllı tebrik
Beklemeye Özelleştirilmiş müzik
Ada göre arayın
Akıllı Çağrı Yönlendirme
Konferans Çağrı
İleri Çağrı
Modüler, Ölçeklenebilir ve Genişletilebilir
236 kullanıcıya kadar yükseltilebilir
Kadar 48 IP kanalları
SIP Açıklık
Tam IP tabanlı telefon altyapısı
Yerinde ve Kapsam dışı Hareketlilik
Otel ve Otelcilik
Temel arama özellikleri
Giden arama süresi (zamanlayıcı çağrı)

OmniPCX_Office_RCE_L_transparent

Alcatel oxe omnipcx enterprise

 

Alcatel-Lucent iletişim çözümlerinin yüksek performanslı iletişim yazılım paketidir. Bu yazılım paketi Linux işletim sistemi tabanlı telekomünikasyon uygulamaları içerir ve 500’den fazla telefon hizmetlerine erişim sağlar. Kurumsal gereksinimleri karşılamak için 4 tip sunucu bulunmaktadır:

Ortak Donanım (Common hardware) CPU (“rack” modül)
Kristal Donanım (Crystal hardware) CPU (crystal shelf)
Pazar standardı sunucular (IBMx3250, HP DL320) ile 15.000 IP Aboneye kadar destek verebilir
OpenTouch™ Business Edition Server
oxe-mimari
İletişim sunucusu, telefon ağı ve diğer cihazlarla bağlantı için media gateway kullanır. OmniPCX Enterprise orta segment pazarında iki farklı media gateway kullanılır: Normal arama hacimleri için Common hardware ve yüksek hacimli aramalar için crystal hardware.Temel çözüm olarak ne seçerseniz seçin, kurumsal ağınız zengin içerikli ve pratik iletişim servislerinden faydalanacaktır. Alcatel-Lucent sabit/masa üstü ve kablosuz telefonları ile softphone çözümleri, bu hizmetlere erişimizi optimize edecektir.Bu çok yüksek modüler çözüm ile mevcut iletişim sisteminizi daha modern ve IP tabanlı bir iletişim sunucusuna güncelleyebilirsiniz.
Birleşik iletişim ve işbirliği, müşteri hizmetleri gibi farklı şekildeki katma değerli uygulamalar tüm kullanıcı tiplerine hitap etmektedir.Yönetim uygulaması tüm sisteme merkezi bir erişim ve uzak operasyon sağlar.Sonuç olarak, sistem opsiyonları ve doğru güvenlik çözümünün seçilmesi çözümün sürekliliğini sağlar.

Tam IP Çözümü

OmniPCX Enterprise IP telefonlar ile yeni lokasyonların tüm iletişim ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilir. IP telefonlar istenilen Quality of Service (QoS) ile iletişim sunucusu ve IP ağ üzerinden doğrudan iletişim sağlayabilir. IP telefonlar direkt olarak IP veri ağına bağlıdır. Ses-veri kablolama ön panel üzerinden kolayca bağlanır ve RJ-45 modüler jack konnektörü kullanılır. Bu %100 IP çözümü olmasına rağmen, faks cihazları ve analog telefonlar gibi cihazlar analog port yardımıyla OmniPCX Enterprise şasesine bağlanabilir. Tam IP çözümü, her türlü media gateway ile donatılmış bir OmniPCX Enterprise sunucuya dayanmaktadır (Ortak Donanım Rack 1, Rack 3, Kristal Donanım M2 ve M3). Büyük konfigürasyonlarda OmniPCX Enterprise pazar standardı uyumlu IBMx3250 sunucu üzerinden barındılabilinir. OmniPCX Enterprise, Alcatel-Lucent OmniTouch 8600 My Instant Communicator gibi SIP tabanlı uygulamalar veya SIP telefonların bağlantıları için entegre SIP gateway içerir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: