Mılesıght IP Kamera

MILESIGHT PTZ BULLET KAMERA

17MAY

24 Votes

 

Milesight PTZ BULLET KAMERA

Esnek Hareket imkanı ve Programlanabilir Görev Modları ;

Milesight Mini PTZ Bullet Kamera 360° Pan desteğine sahiptir. Kendi etrafında tam tur dönebilir. Aynı zamanda da 75° Tilt desteğine sahiptir, aşağı ve yukarı hareket edebilir.

Mini PTZ Kameranız hareketi algıladığı yöne doğru yönelebilir veya programlamış olduğunuz noktalara ve kurallara bağlı olarak, turlama yapabilir, önemli alanlarınıza optik zoom yapabilir.

Kullanıcılar çok kolay bir şekilde, kamera arayüzünden 255 ‘e kadar Preset noktası, 8 patrol ve 4 Pattern tanımlayabilirler.

 


Güçlendirilmiş Zoom ve Hızlı Fokuslama;

Milesight Mini PTZ Bullet kamera 12x‘e kadar optik zoom yapabilir, Görüntü kalitesini bozmadan çok uzun mesafede nesneyi tanıyabilir, yaklaşabilirsiniz.

Milesight kamera netlik ayarını çok hızlı bir şekilde zoom sonrası kendi ayarlar.

Yüksek Hassasiyetli Harekete Duyarlılık;

Milesight Mini PTZ Bullet Kamera, görüntü içerisinde hareket gördüğü anda oraya doğru yaklaşıp nesneyi sizin için daha belirgin hale getirebilir. Nesnenin hareketi sonra erdikten sonra , kamera otomatik olarak belirlediğiniz merkez noktasına geri dönebilir.

Hareket eden kişi veya nesneyi algıladığı anda, kameranıza bir senaryo belirleyebilir , komut verebilirsiniz.

Örneğin; hareket algılandığı anda kamera size fotoğraf çekip E-mail adresinize gönderebilir. ( ve bunu belirlediğiniz periyodik saatler arasında yapabilir.) veya hareket anından bitişine kadar olan süreyi, belirlediğiniz bir FTP Sunucusuna veya kameranın üzerindeki SD Karta video kaydı yapabilir, hareket anında sizi telefonunuzdan arayabilir, video ve görüntüyü gösterebilir.


2. Nesil SMART IR Teknolojisi;

Arttırılmış gece görüş sayesinde 60 metrede bile çok verimli sonuçlar alınabiliyor. Milesight Kameralarda kullanılan yeni nesil IR Dot Matrix LED ‘ler daha uzun görüş açısı, Uzun LED Smt yaşam ömrü sağlıyor. Yapılan Zoom değerine göre otomatik olarak LED kendi güç değerini ayarlıyor, kusursuz görüntü yakalanmış oluyor. Kameraların Starlight olması sayesinde 0.002 Lux değerlerinde bile renkli bir gece görüntüsü elde edilebiliyor.

Akıllı Beyaz Işık;

Kameraya 15 derece açı ile yerleştirilmiş akıllı bir Beyaz LED ışık sayesinde gece görüşünü destekleyebilir, uyarı ışığı olarak farklı senaryolar beraberinde kullanabilirsiniz.

Akıllı Beyaz ışık sayesinde, yabancı bir kişi algılandığında üzerine Alarm Modu olarak bu ışığı yanıp-söner halde uyarıcı olarak kullanabilirsiniz veya hareket algılandığı anda ışık sabit olarak yanabilir.

Milesight Yazılımına sahip kameralarda ayrıca Uyarıcı Ses Özelliği bulunmaktadır. Kameranın arayüzüne Ses kaydı yükleyebilir veya hali hazırda yüklü olan sesli ikaz komutlarını ziyaretçilerinize dinletebilirsiniz.

Akıllı LED ışığı ve sesli ikaz özelliği özellikle Çevre Güvenliği alanında, Sınır güvenliğinde, Cezaevi, Üniversite gibi alanlarda çok etkili olarak kullanılabilir.

Devrim yaratan ‘Membran’ Teknolojisi;

Kamera üzerinde bulunan membran filtreler , Kameranın üzerinde biriken Toz,Nem gibi kirleticiler arıtıma uğrarlar. Kameranın yaşam ömrünü ve sağlıklı çalışma verimliliğini arttırır.

%d blogcu bunu beğendi: